skip to Main Content

DUYGULARIN SENFONİSİ: Başka insanların gizli duygularını nasıl anlar ve fark etmeden dışarıya ilettiğiniz duygusal mesajları nasıl kontrol edersiniz.

OFİSİN YILDIZLARI: İş yerindeki imajınızla insanları nasıl etkiler ve yörüngenize sokabilirsiniz.

İNSAN MIKNATISI: Başka insanların düşünce ve kararlarını yönlendirebilmenin beş bilimsel yöntemi.

SUNUM SİHİRBAZI: Akılda kalıcı ve izleyicilerin ayakta alkışlayacakları sunumları yapabilmenin psikolojik ve bilinçaltı teknikleri.

GİZLİ İKNA SİLAHLARI: Kısa zamanda hiç tanımadığınız bir insanı bile istediğiniz düşünceye ikna edebilmenin psikolojik yöntemleri.

İNSAN OKUYUCUSU SHERLOCK: İnsanları en basit hareket ve sözlerini kullanarak çözmenin ve gizli duygularıyla düşüncelerini anlamanın yöntemleri.

MOTİVASYON REAKTÖRÜ: Hem kendinizi hem de başka insanları kısa zamanda enerji ve motivasyonla doldurmanın bilinçaltı teknikleri.

QUANTUM ANALİZ: Her tür yer, olay ve kişiyi doğru analiz edebilmenin ve yanlış kararlar vermekten korunabilmenin temelleri.

AİKİ-ZEN: Ruhsal ve Psikolojik dengenizi korumanın yolları.

YALANSAVAR SİLAHLARI: Her tür yalan, manipülasyon ve psikolojik baskıdan korunmak için kullanabileceğiniz temel teknikleri.

KRAL VE KRALİÇELERİN YÖNETİM SIRLARI: Her tür ortamda saygı uyandırmak ve otorite algısı üretebilmenin psiko-sosyal teknikleri.

BAŞARI VE GÜÇ KOSTÜMLERİ: Kıyafetleriniz ve giyim tarzınızı kullanarak insanları etkileme ve yönlendirme becerileri.

KAOS YÖNETİMİ: Her tür stresli ve kriz durumlarından başarıyla çıkabilmenin psikolojik becerileri.

UYUMUN DANSI: Eşinizle olan iletişim ve uyumunuzu arttırmanın en basit 7 yöntemi. (Eşli eğitimdir)

HAMİLELER İÇİN FARKINDALIK VE MİNDFULLNESS EĞİTİMİ:  Hamilelik döneminde artan heyecan, anksiyete ve duygusal gel gitleri yönetebilmek, dingin ve neşeli bir zihinsel duruma kavuşabilmenin basit yöntemleri.

AŞKIN BİLİMSEL FORMÜLÜ: Psikolojik bir olgu olarak aşk nedir. Nasıl âşık olunur ve başka insanlar bize neden âşık olurlar. Aşk olgusunda bilinçaltı faktörlerin yeri nedir. (14 Şubat özel eğitimi)

Back To Top
WhatsApp chat