skip to Main Content

Davranışlarımızın, kararlarımızın ardında bilinçaltımız vardır. Bilinçaltımızda da anne karnından itibaren yaşadığımız olayların duyguları ve korkuları bulunur. Yani davranışlarımızın ve kararlarımızın ardında duygular ve korkular vardır. Daha bilinçli, mutlu bir yaşam sürdürmek, kendimiz için sağlıklı kararlar almak üzere; duygularımızın ve korkularımızın sıkışmış duygusal enerjilerinden özgürleşmek gerekir. EFT ve REGRESYON teknikleri hatırladığımız ya da hiç hatırlamadığımız yaşamımıza etki etmiş tüm olaylarla yüzleşmemizi ve bu olayların sıkışmış duygusal enerjisini serbest bırakarak rahatlamamızı sağlar. Rahatlayınca iyi hissederiz. Amaç iyi hissetmektir. İyi hissederek sağlıklı kararlar alabiliriz. Yaşamımızda olmasını istediğimiz şeyleri yaratabiliriz.

Regresyon Terapisi Nedir?

Regresyon, sık yaşanan sorunların nedenleri kavrayabilmek ve çözümleyebilmek için bilinçaltındaki kayıtlara ulaşma yöntemdir. Bu kayıtların kaynağı anne karnı, bebeklik, çocukluk, ergenlik ya da yakın dönemde yaşanan olaylar olabileceği gibi, geçmiş yaşamlarımız hatta enerji alanımızda bulunan bize ait olmayan enerjiler de olabilir.

Regresyon Çalışması Yapılabilecek Konular

  • Depresyon, panik atak, migren, korkular, ailevi, evlilik ve iş problemleri, saç dökülmesi, başlangıç aşamasındaki kanserler, kilo problemleri, tıbbi olarak bulgusu olmayan tekrar eden ağrılar ve hastalıklar (baş, mide, bel, boyun, uzuv ağrıları gibi) 
  • Herhangi bir ülke, millet, ırk, din, cinsiyete karşı hissedilen ve sebebi açıklanamayan antipatik duygular,
  • Sıklıkla görülen kabuslar, rüyalar, karabasanlar…
  • Fobiler (İçinde bulunduğu durumla ilgili abartılmış korkular) :Uçağa binme fobisi, yükseklik fobisi, zehirli böcek ve hayvan korkusu…
  • Korkular (Yaşanılan duruma uygun gerçek korkular) :Başarısızlık korkusu, toplum önünde konuşma korkusu, yalnız dışarı çıkma korkusu…
  • Kontrol edilemeyen öfke, nefret, suçluluk, kendine kızgınlık, kendini ifade edememe, değersizlik,  haksızlığa uğrama gibi duygu ve durumlar.

Eğitimin Siza Katacakları

1-Terapi Çantanıza ÇOK GÜÇLÜ BİR DEĞİŞİM ARACI koymuş olacaksınız.(Hızlı ve etkin tekniklerin bulunduğu muazzam bir değişim aracı)

2-BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİNİN en kolay yolunu öğreneceksiniz.

3-İnsanların problemlerinin asıl sebeplerini bulabileceksiniz.

4- Geleneksel terapilerden daha hızlı sonuçlar almanızı sağlarsınız

5-Regresyon prosedürleri öğrenerek İNSANLAR ÜZERİNDE DAHA ETKİLİ olmaya başlayacaksınız.

6-Reiki veya Bioenerji Uzmanı iseniz şifa çalışmalarınıza bilinçaltı çalışmaları da da ekleyerek çok hızlı ve etkili bir şekilde şifa çalışmaları yapmaya başlayabileceksiniz.

7-Gündelik hayatınızda bu değişim aracından faydalanarak kendinizi ve danışanlarınızın bilinçaltını olumlu anlamda kodlaya bileceksiniz.

8-Danışanlarınızın günlük sorunlarından kalıcı olarak kurtulmalarını sağlayacaksınız.

9-Kendinizle düzenli olarak yaptığınız regresyon, domino terapisi ve şifa çalışmalarıyla daha önce almadığınız kadar HIZLI VE KALICI çözümler elde edeceksiniz.

10-Danışanlarınızla yaptığınız seansların sayısını büyük oranda azaltacaksınız.

11-BİLİNÇALTI TEMİZLİK çalışmalarını eksiksiz yapabileceksiniz.

12-Danışanlarınızı çocukluğuna götürmeyi öğreneceksiniz.

13-Duygu boşaltma tekniklerini uygulayarak geçmişin danışanlarınızın peşini bırakmasını sağlayabileceksiniz.

14-Korkuları ve fobileri çok kısa sürede çözebileceksiniz.

15-İnsanların kaygı bozukluğu gibi sorunlarını en doğru şekilde çözüme ulaştırmayı öğreneceksiniz.

Back To Top
WhatsApp chat