skip to Main Content

Ayca Kuru Akademi uzun yıllardan beri medya sektörüne birçok manken, model, oyuncu ve sunucu kazandırmış olup her geçen gün yeni yüzler kazandırmaya devam etmektedir. Mezun olan öğrenciler birçok dizi, sinema filmi, reklam filmi, katalog çekimleri, defile ve sunuculuk işlerinde yer almakla birlikte birçok güzellik yarışmasında dereceler kazanmışlardır. Ayrıca Ayca Kuru Akademi bünyesinde de çalışmalara yönlendirilmek üzere eğitimli ve deneyimli mezun kadrosu bulunmaktadır.

Eğitimler her ay, haftada 1 gün olmak üzere 12 saat sürmektedir. Sınıflarımız butik sınıflar şeklinde olup eğitimlerimiz Beşiktaş Merkez ofisimizde gerçekleşmektedir.

EĞİTİM İÇERİĞİ :

* PODYUM YÜRÜYÜŞ ÇEŞİTLERİ
* PODYUM EĞİTİMİ
* DURUŞ VE DÖNÜŞ EĞİTİMİ
* MÜZİK, TEMPO, RİTMİK YÜRÜME
* FOTOMODELLİK VE POZ VERME
* STİL GİYİM VE TARZ BELİRLEME ÇALIŞMALARI
* AKSESUAR TAŞIMA
* KOREOGRAFİ ÇALIŞMALARI
* SEKTÖR HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRMELER
* KULİS VE SAHNE ARKASI ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRİLMERİ
* FİNAL

Final günü mezun olduğunuza dair belgeniz tarafınıza Ayça Kuru Akademi imzalı ve onaylı olarak verilecektir. Finalden sonra aldığınız bu belge ile sektörde birçok ajansa Ayça Kuru Akademi eğitimi farkıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Final den sonra Setcard ve Book çalışmalarınızı yapabilmemiz için sektörde tanınmış profesyonel moda fotoğrafçıları tarafından stüdyo ve dış mekan çekimleriniz yapılacak olup, bu çalışmalar sonucunda güzellik ve modellik yarışmaları, ajans, menajer, modacı vb. sektörle ilgili yönlendirmeler yapılacaktır.

Kurs bitimi nasıl bir ilerleme izleneceğinize dair bilgiler verilecek olup, hazırlıklarınızın ne şekilde sürmesi gerektiği bilgileri verilecektir.

Sizde parlak ışıklara eğitimli ve deneyimli bir şekilde göz kırpmak için bizimle iletişime geçiniz.

Back To Top
WhatsApp chat