skip to Main Content

KURUMSAL MAKYAJ EĞİTİMİ

Firmanız bünyesinde çalışan personelinizin sizin piyasanızda görünen yüzünüz olduğunu bilmekteyiz. Personelinizin makyaj tekniklerini bilmesi renkleri tanıması en önemlisi de bu bilgileri iyi kullanması müşteri karşısında sizi daha güçlü kılacaktır. Kurumsal makyajın önemini kavrayan birçok firma gibi sizin personelinizi de bu çizgiye taşımak istiyoruz. Asistanınızın, katıldığınız toplantılarda sizin ve firmanızın görünen yüzü olduğunu ve en iyi şekilde temsil etmesi gerektiğini düşündüğümüz kurumsal eğitimlerimizde kurumlara özel makyaj eğitimi programları düzenleyerek kurumsal müşterilerimizin personelleri moral ve motivasyonunu geliştirici, imaj teknikleri hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Firma personelinin doğru makyajı ve nasıl yapacağını öğreneceği bu eğitimler sonrası kurumsal bir firma yüzü oluşturmaları sağlanmaktadır.

Özel Personel Eğitimleri:

Firmaların çalışanlarına özel, çalışma saatleri dışında ve / veya cumartesi pazar günleri Workshop olarak düzenlenmektedir. Bu makyaj programlarında kurum personelinin kurumun ciddiyetini yansıtan makyajı nasıl yapacakları gösterilmektedir. Firma personelinin kendine yakışan renk ve tonlamaların neler olduğunu öğretilerek kişisel makyaj tekniklerinin neler olması gerektiği, başarı için makyajın önemi bilgisi verilmektedir.

Kurumsal Seminerler:

Kurumların firma personelinin moral, motivasyon ve kişisel performansını arttırmak için düzenlenen seminerlerdir. Kişisel bakımın ve makyajın önemi kişinin kendine yakışan saç modeli makyajda kullanacağı renkler ve teknikler hakkında bilgilerin verildiği programlardır. Katılımcılar arasından seçilen kişiler üzerinde bu teknikler personelinize gösterilerek kendilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır.

Firmaların personellerine yönelik olan kurumsal makyaj eğitimleri firmalarla yapılan ikili anlaşmalarla personelin çalışma saatleri dışında eğlenceli bir ortamda hazırlanmaktadır.

Eğitimin İçeriği

Fırçaların Kullanım Şekilleri
Ürünlerin Bilgisi
Yüz Şekilleri ve Kontür Tekniği
Günlük Makyaj + Gece Makyajı
Eyeliner, Kırmızı Ruj Uygulaması, Kirpik Takma
Soru Cevap

Eğitim Süresi: 1-2 saattir.

Back To Top
WhatsApp chat