skip to Main Content

KOÇLUK DESTEKLİ İNGİLİZCE

18 Yaş ve Altı

En iyi İngilizce öğretmeninin en çok konuşan değil en çok konuşturan olma noktasından hareket ederek öğrenciyi aktif kılan yöntemlerle öğrencilerin özellikle konuşma gelişimini desteklemek amacıyla ufku genişletecek, araştırma- inceleme yapma isteği uyandıracak nitelikte İngilizce dersi verilmektedir.

Derslerimizde “Communicative Approach, Question and Answer, Role Play” gibi metotlar sıkça kullanılırlar.

Ayrıca bireysel farklılıkların büyük önem taşıdığı dikkate alınarak öğrencinin kişilik ve sosyal gelişimine yardımcı olabilmek, kendini tanımasını, güçlü yanları ve yeteneklerini keşfetmesini, farkındalık becerisini artırmayı ve hedef koymasını sağlamak amacıyla yaşam koçluğu hizmeti de verilmektedir.

Derslerimiz ders saat ücretli olup saati, hafta sonları üç saat ya da isteğe bağlı sadece cumartesi günleri 5 saatten oluşmaktadır.

18 Yaş Üstü

En iyi İngilizce öğretmeninin en çok konuşan değil en çok konuşturan olma noktasından hareket ederek bireyi aktif kılan yöntemlerle bireylerin özellikle konuşma gelişimini desteklemek amacıyla İngilizce dersi verilmektedir.

Derslerimizde “Communicative Approach, Question and Answer, Role Play” gibi metotlar sıkça kullanılır.

Ayrıca bireysel farklılıkların büyük önem taşıdığı dikkate alınarak bireylerin tüm alanlarda kendilerini daha ileri taşımaları ve kendi yaşamlarındaki yansımalarını dengeye oturtmak amacıyla yaşam koçluğu hizmeti de verilmektedir.

Derslerimiz ders saat ücretli olup, hafta sonları üç saat ya da isteğe bağlı sadece cumartesi günleri 5 saatten oluşmaktadır.

Back To Top
WhatsApp chat