skip to Main Content

Ayca Kuru Akademi uzun yıllardan beri medya sektörüne birçok oyuncu, sunucu manken ve model, kazandırmış olup her geçen gün yeni yüzler kazandırmaya devam etmektedir. Mezun olan öğrenciler birçok dizi, sinema filmi, reklam filmi, katalog çekimleri, defile ve sunuculuk işlerinde yer almakla birlikte birçok yarışmada da dereceler kazanmışlardır. Ayrıca Ayca Kuru Akademi bünyesinde de çalışmalara yönlendirilmek üzere eğitimli ve deneyimli mezun kadrosu bulunmaktadır.

Eğitimler her ay, haftada 1 gün olmak üzere 15 saat sürmektedir. Sınıflarımız butik sınıflar şeklinde olup. Eğitimlerimiz Beşiktaş Merkez ofisimizde gerçekleşmektedir.

EĞİTİM İÇERİĞİ :

*CAST ÇALIŞMALARI
*ROL ÇALIŞMASI
*GÖZLEM YAPMA VE DEĞERLENDİRME
*SENARYO VE KARAKTER ÇÖZÜMLEME
*SAHNE VE UYGULAMA
*JEST MİMİK UYGULAMARI
*SES VE NEFES KULLANIMI
*DOĞAÇLAMA ÇALIŞMALARI
*KAMERA VE IŞIK BİLGİLENDİRİLMERİ
*AUDİTİON (DENEME ÇEKİMİ) HAZIRLIKLARI
*OYUNCU YÖNETMEN İLİŞKİLERİ
*SET VE SAHNE ARKASI ÇALIŞMALARI BİLGİLENDİRİLMERİ
*SEKTÖR HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRMELER
*FİNAL

Final günü mezun olduğunuza dair belgeniz tarafınıza Ayça Kuru Akademi imzalı ve onaylı olarak verilecektir. Finalden sonra aldığınız bu belge ile sektörde birçok ajansa Ayça Kuru Akademi eğitimi farkıyla başvuruda bulunabilirsiniz.

Final den sonra Audition (deneme çekimi) , setcard ve book çalışmalarınızı yapabilmemiz için sektörde tanınmış profesyonel fotoğrafçılar tarafından stüdyo ve dış mekan çekimleri yapılacak olup, bu çalışmalar sonucunda ajans, yapım firmaları, yönetmen, menajer, vb. sektörle ilgili yönlendirmeler yapılacaktır.

Kurs bitimi nasıl bir ilerleme izleneceğinize dair bilgiler verilecek olup, hazırlıklarınızın ne şekilde sürmesi gerektiği bilgileri verilecektir.

Sizde parlak ışıklara eğitimli ve deneyimli bir şekilde göz kırpmak için bizimle iletişime geçiniz.

Back To Top
WhatsApp chat