skip to Main Content
Reyhan Elmasri

Türkiye ve Dubai’de Kurumsal Eğitmen ve Duygusal Detoks Uzmanı olarak görev yapıyor. Uzun yıllar Procter & Gamble, Deloitte ve Egon Zehnder’de çalıştı. Çalışan memnuniyeti ve kurumsal itibar projelerini de içeren niteleyici pazar araştırma projeleri yapmaya da devam ediyor.

Kendi kişisel gelişimine Reiki ile başladıktan sonra zaman içinde kuantum şifa, NLP, EFT, yaşam koçluğu ve farklı enerji tekniklerini öğrenerek devam etti. Mustafa Kartal’dan Nefes Koçluğu ve Çocuk Nefes Koçluğu sertifikalarını aldı. Gerek kurumsal eğitimleri ve etkinlikleri gerekse bireysel seansları öncelikle duygusal iyileşme ve duygusal sağlığı koruma odaklı. Yaklaşık 12 yıldır aralıksız olarak bireysel seanslarını sürdürüyor. 5 yıl önce kurumsal hayatı tamamen bırakarak eğitimlerine başladı.

Deneyim, eğitim ve farklı teknikleri kendi misyonu yönünde harmanlayarak “duygusal detoks” programını geliştirdi. Ortalama 4-5 seansta genel iyileşme ve gelişme sağlayan bu uygulamanın amacı kişinin duygusal, zihinsel ve fiziksel anlamda şifalanmasına, iç motivasyonunu artırmasına yardımcı olmaktadır. Her danışanın kişisel ihtiyacına göre farklı teknikler uygulayarak kişisel ve sürdürülebilir çözümler getirmektedir.

Sağlıksız ve mutsuz çalışanlarla başarılı bir şirket yönetmek neredeyse olanaksızdır.‘   Steven Reinemund, CEO, Pepsi Co.

 

Kendi kurumsal tecrübesi ve bilgi birikimini kullanarak çalışanların duygusal sağlığını iyileştirmek konularını temel alarak geliştirdiği kurumsal eğitim programını Türkiye ve Dubai’de yerli ve uluslararası saygın şirketlere uyguluyor. Bu eğitimler çalışanların kuruma olan bağlılığını arttırmayı, mutlu, yaratıcı ve üretken bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlayan organizasyonların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Çalışanların mutluluğu başlıklı eğitim kişilere klinik olarak kanıtlanmış stresi önleme ve stresle baş etme teknikleri, öfke kontrolü, kendini daha iyi tanıma ve duygusal empati, düşünce ve hareketlerde farkındalık, yapılan işe odaklanarak zamanı daha iyi kullanma, zihin gücünü kullanma, pozitif bakış açısı geliştirmelerini sağlıyor.

Ayrıca herkes tarafından kolayca uygulanabilen ve etkisini anında gördüğümüz basit yöntemlerle konsantrasyonu arttırma, hafızayı geliştirme, kilo kontrolü, stres eşiğini yükseltme, bağışıklık sistemini güçlendirme, sağlıklı uyku, enerji ve motivasyonu yüksek tutma, zihinsel dinginlik sağlama, rahatlama tekniklerini paylaşıyor. Bunlar da bir anlamda çalışanların ruhsal ve bedensel sağlık problemleriyle ilgili önleyici tedbir almalarına yardımcı oluyor.

TNS, Wrigley, Nielsen, Pepsico, Dubai Refreshments, Summertown, Nestlé, Türk İş Konseyi, ENOC, Ülker, Doğan Holding, Marsh, Allianz, Ekol Lojistik, Kılıç Holding, Mondelez, Brand Travel, TAV, Turkcell, Besler Gıda, Chep, Vodafone, Istanbul Kahve Festivali, IPWIN, Bosch hizmet verdiği kurumlar arasında.

Çalışan ve İşyeri Psikolojisi, Panik-Atak ve Anksiyete Dostları ve Psiko-Onkoloji derneklerinde de aktif olarak görev yapıyor.

Back To Top
WhatsApp chat