skip to Main Content

Ömür Erdoğan Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da doğan Ömür Erdoğan İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü derece ile bitirdikten sonra üst düzey işe alım uluslararası danışmanlık firmalarında önce “Asistan” sonra “Headhunter” olarak kariyerine devam etmiştir. Mezun olduktan sonra kurumsal iletişim, organizasyon – pazarlama alanında çeşitli sertifikalar almıştır. Aynı zamanda Ayça KURU Akademi bünyesinde  Kurumsal Yaşamda İmaj ve İletişim alanında eğitimlerini ve bir çok branş eğitimlerini eğiticin eğitimi kapsamında tamamlayan Ömür Erdoğan bu alanlarda şirketlere çeşitli eğitimler vermeye başlamıştır. 

Mezun olduktan sonra insan kaynakları ve orgnizayon  alanında uzun süre deneyim kazandıktan sonra  gayrimenkul sektöründe Sinpaş GYO şirketinde “Kurumsal Satış Pazarlama Temsilcisi” olarak çalışmıştır. Kazandığı deneyimler doğrultusunda gelen teklif ile yurtdışı gayrimenkul yatırım danışmanlığı veren Bosphorus Gayrimenkul Yatırım Ajansında “Uluslararası Satış Müdürü” olarak satış – pazarlama ve organizsyon yönetimi alanında  çalışmalarına devam etmiştir.

Kariyer hayatına devam ederken bir yandan da Cercle D’Orient Büyük Kulüp Derneğinde uzun seneler “Genç Kariyer Komitesi Başkanlığı” görevini yürütmiştür. Bu sayede çeşitli firmaların lansımanlarını ve satış pazarlama organizasyon faaliyetlerini yürütmüştür. Şuan bir şirkette halen aktif olarak Gayrimenkul Danışmanlığı görevini yürütürken ayriyetten Büyük Kulüp Derneğinde “Genç Girişimciler Komitesi” ile çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

Back To Top
WhatsApp chat