skip to Main Content

Hande Akın Kimdir?

Gözlerimizin içine bakmadan, kalpten kalbe bir bağ kurmadan, ruhlarımızı buluşturmadan nasıl tanıyabiliriz birbirimizi? Tanımaktan, tanışmaktan öte BİR olduğumuzu hissetmek daha önemli değil mi? Bence öyle…

Ama gene de bir ön bilgi vereyim, yüz yüze tanışmayı, kalp kalbe konuşmayı ve ruhlarımızın buluşmasını dileyeyim. 28 yaşıma geldiğimde sorgulamaya başladım. Gerçekten istediğim bir hayatı yaşıyor muydum? Mutlu muydum? Sorularıma cevap ararken kendimi keşfetmeye başladım. Olduğumu sandığım Hande’nin çok daha ötesinde bambaşka bir Hande vardı. Kendimi tanımaya ve kendimi tam olduğum gibi kabul edip sevmeye başladım. İçimdeki küçük kızla yeniden buluştum. Küçük Hande’nin hayallerini hatırladım. Sahnede olmak, öğrenmek ve öğretmek hayalim… Sevgiyi öğrenmek, sevgiyi öğretmek tutkum. Bu tutku bir amaç doğurdu. 

Hayatımın amacı; akışta, anı keyifle ve neşeyle yaşayarak MUTLU olmak! Öz’ümün SEVGİ olduğunu hissetmek. Bunu yaparken insanların daha mutlu olmaları için kendilerini gerçekleştirmelerini desteklemek. Böylece; gelişmek ve geliştirmek!

1977 İstanbul doğumluyum. Kova burcuyum, yükselenim balık… Şişli Terakki Lisesi’nde okudum. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV-Sinema Bölümü’nden mezun oldum. 15 yıl reklam sektöründe prodüksiyon ve müşteri ilişkileri yöneticilikleri yaptım. 28 yaşlarında başlayan sorgulama, kendimi keşfetme, tanıma, anlama maceramda 33. yaşım milat oldu. Reklamcılıkla vedalaştım. Aldığım ve almakta olduğum sayısını artık hatırlamadığım pek çok eğitim, seminer oldu. Kişisel gelişim alanında yaşam koçluğu yapmaya başladım yıl 2010… Kendi şirketim; “Ben zamanı”nı da 2010’da kurdum. Bu slogandan hareketle; EFT (Duygulardan Özgürleşme Tekniği), REGRESYON teknikleriyle harmanladığım kalbimin rehberliğinde özgün bireysel çalışmalarımın yanı sıra kişisel gelişime dair eğitimler, seminerler veriyorum. İlham veren, motive eden, umudu yeniden yeşerten kitlelere özel konuşmalar yapıyorum. Kitabım “Kadın Olmak” 2014’te çıktı. 2015 ve 2016 yıllarında televizyon programı hazırlayıp, sundum. Çok eğlenceliydi. Akışta kalma deyimini içselleştirerek yapabildiğimce teslimiyetle gelişmek ve geliştirmek bana çok keyif veriyor. Birbirimizden öğrenerek, birbirimize destek vererek geliştiğimize, hepimizin birbirinden ilham aldığına ve her bireyin kendini şifalandırabileceğine inanıyorum.

Kişisel&ruhsal gelişim alanına hizmet etmek, bireyin kendi gerçeğini ortaya koymasına destek olmak ruhumu AŞKla coşturuyor. Yolculuğa AŞKla devam ediyorum. Yollarımız tesadüfen kesiştiyse eğer bir sebebi vardır. Tesadüf; “Tanrı’nın eli değdi!” demekmiş.

Back To Top
WhatsApp chat